Omezení poštovních služeb

19.03.2020 v 22.00

Obec Hoštice oznamuje ,
informuji Vás o o změnách provozu klasických poboček ČP, a to ode dneška 19. března 2020. Prosím Vás, abyste tyto informace také předali svým občanům.

Tisková zpráva shrnující informace je zde: https://www.ceskaposta.cz/-/omezeni-pobocek

Vedoucí oblastních pošt budou celý den usilovně upravovat otevírací doby tak, aby:
Na všech poštách byla otevírací doba mezi 10:00 – 12:00 pro obyvatele 65+ (na úplně malých poštách, kde je otevírací doba krátká, např. 2 hodiny bude pošta otevřena např. 9:00 – 11:00, aby byla pošta dostupná pro všechny občany)
Všechny pošty budou uzavřeny nejpozději 16:00 hod. Pošty, které končí již dnes dříve, nebudou prodlužovány a spíše jejich otevírací doba bude jen dopoledne, tj. nejčastěji 8 – 12 hod.
Velké pošty budou mít otevřeny buď s malou přestávkou nebo po celou dobu nejméně 8 – 16 hod.
Změny otevíracích pošt nebude možné aktualizovat na webových stránkách ČP. Základní informace bude pouze na vývěskách na vstupu do pošty. Proto uvítáme pomoc starostů v tom, aby informace formou vyhlášení v rozhlase nové otevírací doby a informace v tiskové zprávě a dostali informace k občanům.
Co se týká Pošt Partner, platí to, že se provozovatelé těchto pošt mohou rozhodnout sami o změnách otevírací doby.

Pošta v Litenčicích bude otevřena
od 8 hod do 11 hod